ANKARA AİRFEL KLİMA SERVİSİ

 

Ankara Airfel Klima ServisiAnkara Airfel Klima Servisi kaliteli servis hizmetlerinin adıdır.Servis olarak ana prensibimiz müşterilerimizin her konuda ve sonuna kadar yanında olmaktır. İşletme zihniyetimiz tamamen müşteri odaklıdır.Çalışmalarımızı büyük bir özveri ve titizlikle gerçekleştirmekteyiz.

Ankara Airfel klima Servisi olarak Ankaranın tüm ilçe ve semtlerine servis hizmeti götürerek işlemlerinizi en hızlı ve kalıcı şekilde sonlandırıyoruz.

Her bütçeye uyan fiyatlarımızla, sizleri üzmeden ve memnun kalmanızı sağlayarak tamirat işlemlerinizi bitiriyoruz. Sadece tamirat işlemleriniz için değil montaj ,demontaj ,gaz dolumu ve yedek parça temini konularında da sizlere destek oluyoruz.

Ankara Airfel Klima Servisi çatısı altındaki onusunda en iyi eğitimi almış sertifikalı personellerimizle tüm sorunlarınızın üstesinden kolayca geliyoruz.

Klima montaj ve demontaj birimimiz yılın her günü aralıksız çalışmalarını sürdürmektedir.İşinin ehli olmayan acemi kişilere klimanızı ellettirmeyiniz. Sökme takma işlemleri profesyonellik ister.Kaş yapayım derken göz çıkartmalarına izin vermeyin ve uzman servislerden yardım alınız.

  • Ankara Airfel Servisi
  • Ankara Airfel Klima Servisi
  • Airfel Klima Demontaj – Montaj
  • Airfel Klima Bakımı
  • Airfel Klima Tamir İşleri
  • Airfel Klima Yedek Parçaları
  • Airfel Klima Tamirat Hizmetleri

Sökme aşamasında kırılan borularınız veya içine depolanmayıp havaya karışan gazlarınız sizlere montaj esnasında külfet getirir. Çağıracağınız personellerimiz sizin hiç bir şeye el sürmeden nakil işlemlerinizi gerçekleştirecektir. Tam donanımlı araçlarımız ile tüm malzemelerini yanında bulundurarak zaman kaybı yaşanmaksızın işlemlerinizi bitiren teknisyenlerimiz tüm kontrolleri yaptıktan sonra cihazı kullanımınıza eksiksiz olarak sunarlar.

Klima kumandanız kaybolduğunda veya başka bir malzemeye ihtiyaç duyduğunuzda bizimle temas kurabilirsiniz. Eşsiz yedek parça stoğumuz sizlerin ihtiyaçlarını karşılamak için hazır bulundurulmaktadır. Arızalı klimalarınız için müdahale ekibimiz ile sizlerin onarımlarınızı gerçekleştiriyor, sıcak yaz günlerini serin ve huzur içinde geçirmenizi sağlıyoruz.

Ankara Çağrı merkezimiz sizlerden gelecek telefonlara günün her saati cevap verecek şekilde dizayn edilmiştir.

Ankara Airfel Klima Servisi bünyesinde , nöbetleşe çalışan personellerimiz sizlere yardımcı olabilmek için günün erken saatlerinden gece yarılarına kadar görev yapmaktadır. Servis numaralarımızı kayıt ediniz , ileride oluşabilecek can sıkıcı durumlarınızı gidermek için bize acilen ulaşmak için bu gerekli olacaktır. Ankara Airfel Klima Servisi Tüm semt ve ilçelerde görev yapmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir