ANKARA ALARKO KLİMA SERVİSİ

 

Ankara Alarko Klima Servisi

Ankara Alarko Klima Servisi hizmet kalitesini sürekli yukarılarda tutarak sizlere mümkün olanın en iyisini sunmayı amaç edinmiştir.Sadece arıza için değil , bakım , montaj – demontaj , gaz dolumu ve yedek parça temini işleriniz için de sizlere hizmet etmekteyiz.

Ankara Alarko Klima Servisi olarak kuruluşumuzdan bu yana geçen 20 yılda hep olumlu yorumlar alarak sizlerin her zaman takdirini kazanmayı başardık.

Klima bakımı sizin ve cihazınızın sağlığı için hayati önem taşır. Uzun süreli kullanılmayan cihazınızın filitreleri bakteri oluşmasına sebep olur. İlk çalıştırdığımız andan itibaren de solum yolu ile bizlerle temas eder.Genellikle ciğerlerimizi tahrip eden bu mikroplar lejyoner hastalığı denilen bir sorunu yaşamamıza sebep olur.

Aslında düşük maliyetlerle Ankara Alarko Klima Servisi tarafından yapılabilecek olan bakım ve ilaçlamalar bu durumları hiç yaşamadan engellememizi sağlayacaktır. Bizden alacağınız bakım randevusu neticesinde ilgili personellerimiz sizlerle temas kurarak arzu ettiğiniz gün ve saatte yanınızda olarak işleminizi kolayca helledecektir. Bunun yanı sıra nakil işlemleriniz için de uzman kadromuz sürekli görev halindedir. Klima sökme ve takma işlemi profesyonellik gerektirir.Herkes bu işlemi yapamaz.

  • Ankara Alarko Servisi
  • Ankara Alarko Klima Servisi
  • Alarko Klima Montaj – Demontaj
  • Alarko Klima Bakımı
  • Alarko klima Yedek Parça
  • Alarko Klima Tamir İşleri
  • Alarko Klima Onarım Merkezi

Alarko Klima Servisi Kaliteli ve Garantili Hizmet

Bilinçsiz müdahaleler ileride daha büyük sorunlar yaşamanıza sebep olur. Borularınıza zarar vermeden, eğip bükmeden , gazını kaçırmadan ve cihazınızın hiç bir zarar görmeden işleminin yapılması için. Ankara Alarko Klima Servisi olarak lütfen bizimle temasa geçerek randevu alınız.

Acemi kişilerden medet umarak klimanızı riske atıp işlem sonucunda büyük masraflara girmek zorunda kalmayın. Gaz dolumu da bir cihaz için çok büyük önem taşır. Kullanım esnasında yüksek performens elde etmek ve istediğmiz derecede soğuk hava sağlamak için gazın eksiksiz olması şarttır. Üstelik bu işlem cihazın ömrünü de etkilemektedir.

Alarko Klima Servisi Ankara olarak yedek parça stoğumuz ile de sizlerim emrindeyiz.

Sıcak yaz günlerinde arıza yapan klimanın yedek parçasının olmaması veya temininde yaşanan zaman kaybı sinirlerimizi olumsuz yönde yıpratır.

Bu sebeple her modelin parçasını elimizde bulundurarak ihtiyaç anında sizleri mağdur etmemekteyiz.Çağrı merkezimiz vardiyalı sistem ile çalışmaktadır.

Bu sebeple dilediğiniz an bizi arayabilir , sormak istediğiniz sorulara cevap alabilir , gerekiyorsa da randevu kaydı oluşturabilirsiniz. Telefon numaralarımızı kaydederek ihtiyaç anında bize kolayca ulaşabilirsiniz.Ankara Alarko klima servisi , Ankaranın tüm bölgelerine hizmet götürmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir