ANKARA ALTUS KLİMA SERVİSİ

 

88Ankara Altus Klima Servisi tüm deneyimlerini işine yansıtarak sorunlarınıza çözüm odaklı ,kalıcı ve kesin çözümler sunmaktadır. Altus klimalar sağlamlığı , kullanım kolaylığı ,düşük enerji sarfiyatı ve ekonomik olmaları sebebi ile tüketicilerimiz tarafından talep görerek en çok tercih edilen markalar arasına girmeyi başarmıştır.

Sıcak yaz günlerinde arıza yapan klima cihazınız canımızı oldukca sıkar ve bunun yanı sıra yaşam kalitemizi de düşürür.Üstelik yedek parça temininde sıkıntı yaşanması bizi olumsuz etkiler.

İş yerlerimizde ve evlerimizde kullanmakta olduğumuz klimalar yılda en az bir kere bakımdan geçmelidir.Eğer sürekli kullanım olan bir yerde takılı ise iki veya daha fazla bakım gerekebilir.

Çünkü bakımsızlık performans kaybına yol açar, arıza yaşamamıza sebep olur , en önemlisi de ciddi sağlık sorunlarına sebebiyet verir. Filitrelerde barınan ve burada üreyen mikroplar eğer kimyasal temizlik yapılmazsa çalışma esnasında yaşam alanımıza dolarak solunum yolu ile ciğerlerimize dolar.

Öncelikle halsizlik , hapşırma ve gözde sulanma olarak kendini belli eden bu durum ilerleyen safhalarda ciğer hastalığı yaşamamıza bile sebebiyet verir. Bu sebepten dolayı Ankara Altus Klima Servisi ne küçük maliyetlerle yaptıracağımız temizlik işlemlerimizi asla ihmal etmemeliyiz.

  • Ankara Altus Servisi
  • Ankara Altus Klima Servisi
  • Altus Klima Montaj – Demontaj
  • Altus Klima Tamiri
  • Altus Klima Yedek Parça
  • Altus Klima Onarım Hizmetleri

Ankara Altus Klima Servisi tamirat işleriniz için de hizmetinizdedir.Arızalana , performans kaybı yaşadığınız , su damlatan veya hiç bir tepki göstermeyerek çalışmayan klimalarınızın bakımı ve onarımı için de bizden destek talebinde bulunabilirsiniz.

İlgili departmanlarımız Altus klimalarınızla ilgili her türlü sorununuzu çözebilmek için seve seve görev yapmaktadır.Yedek parça ihtiyaçlarınız için de Ankara Altus Klima Servisi bünyesindeki stoklarımız vasıtası ile sizlere destek oluyoruz. Her aracımızda bulunan mobil pos cihazlarımız ile de kapınızda işlem ücreti ödeme kolaylığı getirerek rakiplerimizn her zaman olduğu gibi yine bir adım önünde çalışmaktayız.

Eşsiz hizmetlerimizden sizler de yararlanabilmek için Ankara Altus Klima Servisi kayıt merkezimizi arayarak randevu talebinde bulunabilirsiniz.Sizlere hizmet etmek bize keyif verecektir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir