ANKARA ARÇELİK KLİMA SERVİSİ

ankara-klimaArçelik üretimini yaptığı her cihazda olduğu gibi klima konusunda da gerekli düzenlemeleri yaparak satış sonrası servis işlemlerinde kusursuz bir oluşuma girmiştir. Oluşturduğu ekiplerle tüm Ankara ilinde adından söz ettiren Arçelik, bakım montaj ve tamir konusunda rakiplerini imrendirecek işlere imza atmışlardır.

Arçelik Klima Servisi gaz takviyesi, iç ünite ve dış ünite arasında çekilmesi gereken haberleşme kablosu, gaz akışını sağlayan boruların montajı gibi ustalık isteyen işlerde yüksek başarı ortalaması ile çalışmaktadır. Yaz ayları öncesinde klima kontrolü yapılması kesinlikle şarttır. Eksik olan gaz dolumunun yapılması, kimyasal bakım, performans ölçümü ihmal edilmemesi gereken hususlardır.

Kışın ısıtma işlevi de yapan klima üniteleri yaz aylarında sıcaktan bunaldığımız esnada ilk aklımıza gelen ürünlerdir. Tüm elektronik eşyaarda olduğu gibi klimalarda da belirli zamanlarda bakım & kontrol yapılması mühimdir. Bu konuda Ankara Arçelik Klima Servisi olarak bizler bu görevi üstlenmek için her zaman hazırız.

Ankara Arçelik Klima Servisi ortalama 25 yıldır ankara ilimizde aktif olarak rol almaktadır. Yedek parça temini için de bize danışabilirsiniz. Depomuzda ihtiyacınızı karşılayacak her türlü malzeme mevcuttur. Klima kumandası, ana program kartı, askı aparatı ve diğer klima malzemeleri temini için kapımızı çalmanız veya aramanız yeterlidir.

Sorununuz ne olursa olsun yılın 365 günü ulaşabileceğiniz Ankara servisimiz seçkin elemanlardan kuruludur. Her koşulda müşteri memnuniyeti gözetilmektedir. Sürekli kendini yenileyerek ve çağın gerisinde kalmayarak en kaliteli servis hizmetini sunan. Ankara Arçelik Klima Servisi, ekonomik fiyatları ile dikkat çekerek sizi üzmeyen. İşletmemiz yapmış olduğu tamirat işlerine tam 1 yıl garanti veriyor. Bu da sizleri güvence altına almaktadır. Her ne sebeple olursa olsun…

İşlem bitiminden sonraki 12 ay boyunca değişimi yapılan yedek parçanın arızalanması durumunda hiçbir ücret talep edilmeden işleminiz tekrarlanmaktadır. Geniş yedek parça stoğu ile de en kritik ve sıcak günlerde bile sizleri bekletmeden işleminizi bitirmek bizim için önemlidir. Ve bu yüzden mümkün olduğunca stoklu çalışma yolunu seçmekteyiz..

Ankara Arçelik Klima Servisi tarafından bakımı yapılan klimaların ömrü uzun olacağı gibi verimi de yüksek olur. Ve gereksiz yere elektrik harcamaktan kurtulursunuz. Filitrelerde üreyen lejyoner mikrobu da bakımsız klimalarda rastlanan ve tehlike arz eden bir durumdur..

Ankara Arçelik Klima Servisi ustaları tarafından ilaçlama yaparak önlenebilecek bu mikrop çok tehlikelidir. Müdahale edilmeyerek solunum yolu ile ciğerlerinize ulaşması durumunda ağır sonuçlar yaratabileceği bilinmelidir.

Ayrıca bakım esnasında klimanızın çalışma düzeni ve gaz miktarı da gözden geçirilmekte ve eksik görülürse takviye yapılmaktadır. Gazı eksik olan veya hiç olmadan çalıştırılan klimalarınız da sorun yaratacak ve hatta kullanılamaz duruma gelebilecektir. Mükemmel hizmet anlayışı ile çalışan işletmemizden randevu alabilmek için lütfen Ankara Arçelik Klima Servisi çağrı numaralarımızı arayınız.

Yaz aylarında klima ne kadar önemliyse kış aylarında da kombi o kadar önemlidir. Arçelik marka kombilerinizin bakım, onarım ve tamiri için Ankara Arçelik Kombi Servisimiz ile iletişim kurabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir