ANKARA BAYMAK KLİMA SERVİSİ

 

Ankara Baymak Klima Servisi

Ankara Baymak Klima Servisi bakım, montaj, arıza onarımı ve tamiri. Gaz dolumu , demontaj ve yedek parça temini işleriniz için yılın 365 günü aralıksız olarak işlemlerinizi gerçekleştirmektedir.

Klima bakımı hayati önem taşır. Bu sebeple yılda en az bir kez, eğer yoğun kullanım varsa. İki kez kimyasal bakımını ve temizliğini yaptırıp genel kontrollerini tamamlamanız gerekmektedir.

Ankara Baymak Klima Servisi tarafından temizlenmeyen klimaların filitrelerinde ve üfleme kanallarında mikrop üremektedir. İnsan sağlığını son derece olumsuz etkileyen bu bakteri vd. Mikroplar ilk safhada ateşlenmeye, hapşırmaya, gözlere sulanma ve kızarma oluşumuna yol açar.

Daha ilerleyen dönemlerde ise ciğer hastalıklarına sebebiyet vermektedir. Sağlığımıza kesinlikle zararı olmayan kimyasallarla bakımını yapacak olan teknisyenlerimiz sizlere sağlıklı bir kullanım vaad ediyor.

Aynı şekilde Ankara Baymak Klima Servisi tarafından yapılan bakım esnasında cihazınızın gazı da kontrol edilecek. Ve gerekli olan miktar şarj yolu ile takviye edilecektir. Böylelikle ürünün gazsız çalışmasından doğan soğutma kaybı ve arızalarınızın da önüne geçilecektir.

Ankara Baymak Klima Servisi montaj – demontaj işlemleriniz için de uzman kadrosu ile profesyonel hizmetler sunmaktadır.

Ankara Baymak Klima Servisi Yetki Alanları

  • Ankara Baymak Servisi
  • Ankara Baymak Klima Servisi
  • Baymak Klima Bakımı
  • Baymak Klima Montaj – Demontaj İşleri
  • Baymak Klima Yedek Parça
  • Baymak Klima Onarım Hizmetleri

Yer değişimi, nakil, iç ünite kaydırılması, dış üniye sökme takma ve hatta taşınma vb. Sebebi ile yer değişiminin yapılması gereken cihazlarınızı sizlerin el sürmesine gerek kalmadan anahtar teslimi olarak yapıyoruz. Aynı şekilde arıza açan, çalışmayan, su damlatan klimalarınıza da tamir ekiplerimiz vasıtası ile müdahalede bulunuyoruz. Sorununuzdan hemen kurtulmanız ve sıcak yaz günlerini serin serin geçirmeniz için sizlere hızlı hizmet sunuyoruz.

Tüm yedek parça ihtiyaçlarınız için Ankara Baymak Klima Servisi çatısı altındaki eşsiz yedek parça stoğumuz haftanın her günü sizlere. Hizmet etme kabiliyetini göstermektedir. Gaz dolumu ve yedek parça ihtiyaçlarınızda kesinlikle orijinal malzeme kullanıyor.

Cihazınızı ve sağlığınızı tehlike altına atmıyoruz. Güler yüzlü personellerimiz pazar günleri de dahil olmak üzere sizlere aralıksız hizmet sunmaktadır. İhtiyaç anınızda hemen yanınızda olabilmemiz için lütfen servis numaralarımızı kayır ediniz.

Ankara Baymak Klima Servisi sizlere hizmet etmekten onur duymaktadır.Ankaranın Çankaya, Dikmen, Balgat. Çayyolu, Çukurambar Yenimahalle. Etlik, Keçiören. Batıkent, Eryaman, Sincan, Etimesgut Altındağ. Gölbaşı ve Mamak ilçelerine ve diğer semtlere 7/24 servisimiz vardır.Lütfen iletişime geçiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir