ANKARA BEKO KLİMA SERVİSİ

 

Ankara Beko Klima Servisi

Ankara Beko Klima Servisi, klima ile ilgili merak ettiğiniz tüm sorulara cevap alabileceğiniz. Aynı zamanda tamirat, bakım, onarım, montaj demontaj, yer değişimi ve gaz dolumu vb. İçin de yılın 365 günü aralıksız ve kesintisiz yardım alabileceğiniz. Kaliteli , displinli çalışmaya özen gösteren, müşterilerini hiç bir konuda mağdur etmeyen, güvenilir ve titiz bir firmadır.

Klimalarınızın bazı dönemlerde Ankara Beko Klima Servisi tarafından yapılması gereken periyodik bakıma ihtiyacı olacaktır. Özellikle iş yerlerinde, sık aralıklarla kullanılan cihazların yılda iki defa ama evlerimizde.

Kısa dönemlerde kullandığımız cihazlarımızın yılda en az bir kere temizliğe ihtiyacı vardır. Ürünün filitrelerinde nemli ortamlarda oluşan ve üreyen bakteri mikrop vb. diğer insan sağlığına zararlı olacak maddeler klimanın çalışması ile birlikte bulunduğumuz ortama dolarak solunum vasıtası ile vücüdümuza temes ederler. Oldukca riskli ve ağır sonuçlar doğurabilecek bu durum ilerleyen safhalarda sağlık açısından ölümcül sonuçlar doğurabilir.

  • Ankara Beko Servisi
  • Ankara Beko Klima Servisi
  • Beko Klima Tamiri
  • Beko Klima Yedek Parça
  • Beko Klima Montaj – Demontaj
  • Beko Klima Onarım Merkezi

Bu tip olumsuz durumların yaşanmaması için mutlaka Ankara Beko Klima Servisi tarafından kimyasal bakımlarının yapılması lazımdır. Bakım esnasında genel olarak gözden geçirilerek çalışma prensiplerine aykırı bir durumun oluşmaması ve erken müdahale için kontrol sağlanır.

Cihaz baştan aşağı gözden geçirilir. Gaz takviyesi yapılması gerekiyorsa şarj işlemi gerçekleştirilir. Ve kaliteli soğutma elde etmek için tüm olasılıklar değerlendirilir. Yedek parça ihtiyacınız için de hizmet vererek değişim yapılması gereken malzemelerinize kolayca ulaşım sağlamak için yardımcı olmaktayız.

Ankara Beko Klima Servisi Orijinal Parça Garantili Hizmet

Ankara Beko Klima Servisi olarak Orijinal olmayan parça kullanımını asla tasvip etmedik. Bizden alacağınız tüm malzemelerin orijinal olup olmadığına tereddüt etmeden ödeme yapabilirsiniz. Taşınma veya başka bir sebepten dolayı sökme -takma işlemine ihtiyaç duyduğunuzda da ekiplerimiz sizlere tam destek olacaktır.

Ankara Beko Klima Servisi anahtar teslimi nakil işlemi gerçekleştirerek hiç bir şeye elinizi sürmenize gerek kalmadan sorununuzu çözümlemektedir. Arıza durumu oluşarak çalışmayan, istediğiniz yoğunlukta soğuk hava alamadığınız, arıza lambası yakarak işlevini yapmayan vd. Tüm klimalarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Nöbetci ekiplerimizle pazar günleri de sizlere hizmet vermekteyiz.

Ankara Beko Klima Servisi çağrı merkezimizdeki personellerimiz dilediğiniz an kaydınızı oluşturmak için vardiyalı sistem ile çalışmaktadır. Kusursuz işlerimizden sonuna kadar ve ihtiyaç duyduğunuz anda hemen yararlanabilmek için lütfen telefonlarımızı kayıt ediniz..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir