ANKARA BOSCH KLİMA SERVİSİ

 

Ankara Bosch Klima Servisi

Ankara Bosch Klima Servisi bu güne kadar yapmış olduğu başarılı işlemlerinin meyvesini sizlerden gelen olumlu sonuçları alarak toplamıştır. Kalite asla tesadüf değildir.En kaliteli sonuca ulaşmak için çok çalışmak , prensipli olmak ve tecrübeyi gerektirir.

Bu sebeple biz de Ankara Bosch Klima Servisi olarak bünyemizde sektörün  en usta teknisyenlerini toplayarak kusursuz hizmet etmeyi amaç edindik. Montaj birimimiz tam donanımlı araçları ile gerek nakil gerekse yer değişim işlemleri için eksiksiz olarak çalışmaktadır.

Dış ünite sökümü ve takımı , iç ünite yer değişimi veya taşınma sebebi ile aktarılması gereken klimalarınızı büyük bir titizlikle. Zarar görmeden , sorun yaşamadan nakil ettirmek isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bakım işlemleriniz için de Ankara Bosch Klima Servisi  ilgili birimleri her zaman yardımcı olmaktadır. Temizlik bir klima için hayati önem taşımaktadır. Aynı şekilde insan sağlığı için de son derece büyük önem taşımaktadır. Küçük malıyetlerle yapacağımız temizlik ve ilaçlama işlemleri sizleri yaşayabileceğiniz ciddi rahatsızlıklardan kurtaracaktır.

  • Ankara Bosch Servisi
  • Ankara Bosch Klima Servisi
  • Ankara BoscKlima Tamiri
  • Bosch Klima Yedek Parça
  • Bosch Klima Demontaj – Montaj İşleri
  • Bosch Klima Yedek Parça
  • Bosch Klima Onarım Hizmetleri

Lejyoner mikrobu ismi verilen bir bakteri klimaların çalıştığı ortamlarda ve cihazların filitrelerinde barınarak ölümcül sonuçlar doğurabilecek hastalıklar yratmaktadır. Sürekli yorgunluk hissetme, gözlerde sulanma, baş ağrısı hapşırma ve ateşlenme gibi şikayetler yaşıyorsanın muhtemelen klimanızın bakım zamanı gelmiş demektir.

Ankara Bosch Klima Servisi yedek parça ihtiyaçlarınızı da gidermektedir. Eşsiz malzeme stoğu ile ihtiyacınız olan her parçaya kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezimiz sizlerden gelecek tüm sorulara yanıt bulabilmeniz için gece gündüz çalışmaktadır. Vardiya sistemi ile çalışan personellerimiz günün hangi saati olursa olsun kaydınızı açmak ve sorularınızı cevaplamak için görev yapmaktadır.

İhtiyaç anında bize hemen ulaşabilmek için lütfen Ankara Bosch Klima Servisi numaralarımızı kayıt ediniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir