ANKARA DAİKİN KLİMA SERVİSİ

Ankara Daikin Klima Servisi

Ankara Daikin Klima Servisi yedek parça , bakım , tamir , gaz dolumu , montaj , demontaj ve yer değişim işleri ile yılın 365 günü hizmetinizdedir.

Ankara Daikin Klima Servisi olarak bünyemizde bulundurduğumuz uzman personellerimiz ile tüm işlemlerinizi maksumun kalitede , minimum hata ile gerçekleştiriyoruz. Kurumsal servis hizmeti anlayışı ile işimizi kusursuz ve yüksek kalitede gerçekleştiriyoruz.

Her zaman sizleri memnun etme gayreti içindeyiz. Klima bakımının ihmal edilmesi, ağır sonuçlara sebebiyet verecek durumlar yaratabilir.

Filitrelerde biriken bakteri ve mikroplar zamanla üreyerek cihazın çalıştırılması ile birlikte bulunduğumuz ortama dolar. Teneffüs yolu ile vücudumuza giren bu mikroplar önce halsizlik yaratarak ,ilerleyen zamanlarda ateş yükselmesi , baş ağrısı , hapşırma ve gözlerde sulanma gibi durumlar yaratabilir.En kötü ihtimal de bu mikropların ciğer hastalıklarına yol açmasıdır.

İnsan sağlığını olumsuz etkilemeyen ve hiçbir zararı olmayan kimyasal maddeler ile Ankara Daikin Klima Servisi olarak temizliğini yapacağımız klimalarınız üstün verimle ve sağlıklı olarak çalışacaktır.

Ankara Daikin Klima Servisi Hizmet Alanları

  • Ankara Daikin Servisi
  • Ankara Daikin Klima Servisi
  • Daikin Klima Bakımı
  • Daikin Klima Yedek Parça
  • Daikin Klima Montaj Ve Demontaj İşleri
  • Daikin Klima Tamir Merkezi

Gaz dolumu işlemleriniz için de hizmet veren uzman kadromuz sizlere orijinal malzeme ile hizmet ederek üstün performanslı soğutma işlemi yaşatacaktır. Unutmayınız ki orijinal olmayan malzeme kullanımı cihazınızda onarılması güç ve masraflı sonuçlara yol açabilir.

Yedek parça ihtiyaçlarınız için de her zaman başvurabileceğiniz firmamız tam donanımlı malzeme deposu ile ihtiyaç duyacağınız her malzemeye kolayca ulaşmanızı sağlayacaktır. Taşınma sebebi ile veya başka sebeplerden dolayı sökme takma ve nakil işlemleriniz için de Ankara Daikin Klima Servisi hizmetinizdedir. Sizin elinizi sürmenize gerek kalmadan anahtar teslimi montaj – demontaj işlemlerinizi yaparak sizlere büyük kolaylık sağlıyoruz.

Nöbetci personellerimiz ile ve vardiyalı çalışan servis kayıt birimimizle dilediğiniz an iletişime geçerek kayıt oluşturabilirsiniz. Dilediğiniz gün ve saatte yanınızda olacak ekiplerimiz sorunlarınıza pratik ekonomik ve kalıcı çözümler sunacaktır. İhtiyaç anında yanınızda olabilmemiz için lütfen Ankara  telefonlarımızı kayıt ediniz.

Ankara Daikin klima servisi , Ankaranın tüm bölgelerine servis hizmeti verebilme kabiliyeti ve donanımına sahiptir..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir