ANKARA FUJİTSU KLİMA SERVİSİ

 

88Ankara Fujitsu Klima Servisi tüm bakım montaj demontaj ve yedek parça ihtiyaçlarınız için sizlere hizmet etmekte ve hatta arızalarınızın giderilmesi için uzman ekipleri ile cihazlarınıza yerinde müdahale etmektedir.

Fujitsu markası taşıyan klimalarınızda verim kaybı yaşıyorsanız , istediğiniz düzeyde soğutma işlemi yaşanmıyorsa , su damlaması görüyorsanız , dış üniteniz sesli çalışıyorsa veya hiç çalışma işlemi olmuyorsa muhtemelen cihazınızın bakım zamanı gelmiştir.

Fujitsu Klima Servisi tarafından yılda bir kez temizliği yapılacak olan cihazınız kendisinden beklenen verimi sağlayacak ve ilk günkü performansına kavuşacaktır. Filitrelerinizde yaşayan ve buralarda çoğalan bakteriler solunum yolu ile ciğerlerinize ulaşır ve sonuçları ağır olabilecek hastalıklara yol açabilirler.

Lejyoner mikrobu da denilen bu mikrop , insan vücuduna girdikten sonra halsizlik yaratır, hapşırırsınız , gözleriniz sulanır ve en önemlisi de sizi ateşlendirerek yatağa düşürür.İleri safhalarda ölüme kadar gidebilecek sonuçlar doğurur. Tüm bu kötü etkenlerden korunmak ve sağlıklı kullanmak için Ankara Fujitsu Klima Servisi nin kimyasal temizlik ilaçlama ve bakım hizmetlerimizden faydalanınız.

Oldukca düşük maliyetlerle alabileceğiniz bu hizmet sizin rahat etmenizi , hastalanmamanızı ve en önemlisi de yüksek performanslı kullanımınızı sağlayacaktır.

  • Ankara Fujitsu Servisi
  • Fujitsu Klima Servisi
  • Fujitsu Klima Tamiri
  • Fujitsu Klima Montaj – Demontaj
  • Fujitsu Klima Yedek Parça
  • Fujitsu Klima Onarım Merkezi

Bunun haricinde Ankara Fujitsu Klima Servisi olarak klima nakil , iç veya dış ünüte sölme takna , yer değişimi gibi işleriniz için de bizi arayabilir , servis kaydı oluşturabilirsiniz. Rakiplerimizde asla rastlayamayacağınız yedek parça depomuzla ihtiyaç anında , klimanızı tamir etmek için malzeme temin etmekte hiç zorlanmadan müdahalede bulunabilir veya size lazım olan parçayı temin etmenize yardımcı olabiliriz.

Ankara Fujitsu Klima Servisi  isimli çağrı merkezimiz vardiya usulü ile çalışmaktadır.Randevularınızı ilgili telefonu arayarak alabilirsiniz.Pazar günleri bile hizmet veren nöbetci ekiplerimiz dilerseniz sabah erken vakitte , isterseniz de mesai saatleri dışında sizlere yardımcı olabilmektedir.

Kapınızda kredi katrtı ile ödeme yapabilmeniz için tüm araçlarımızda mobil pos cihazları bulundurmaktayız.Gerek duyduğunuz anda servis elemanlarından isteyerek ödeme yapabilirsiniz.Ankara Fujitsu Servisi her an göreve hazırdır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir