ANKARA GENERAL KLİMA SERVİSİ

 

88Ankara General Klima Servisi sektörde geçirdiği 25 yılı işlerine yansıtarak tüm sorunlarınıza akılcı , pratik ve ekonomik çözümler sunmaktadır. General klimalar sağlamlığı ve kalitesi ile ön plana çıkmaktadır.

Bol yedek parçası ile ve servis ağının yaygınlığı ile sorun yaşadığınız zamanları kolay atlatabilmektesiniz ve bizler de bu amaç için büyük mücadele vermekteyiz.

Büyük bir özveri ve disiplin ile çalışan personellerimizin tek amacı sizleri mutlu edebilmek , arıza açan cihazınızı tamir ederek kullanımıza ara vermeden devam edebilenizi sağlamaktır.

Ankara General Klima Servisi olarakakım , gaz dolumu , nakil , iç veya dış ünite yer değişimi , yedek parça ve tamirat işlemleriniz için bizleri dilediğiniz gün ve saatte arayarak randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Klimalarınızı montaj yaptırıken tecrübeli servislerle çalımaya ve onlara iş yaptırmaya özen gösteriniz.Acemi kişiler yarardan çok zarar açabilir. Yanlış montaj verim kaybı yaşatabilir ve hatta ciddi sorunlar açarak cihazınızı kullanılamaz duruma getirebilir.General klimalarınızla ilgili ihtiyaç duycağınız yedek parçaları bizden temin edebilirsiniz.

  • Ankara General Klima Servisi
  • General Klima Servisi
  • General Klima Bakımı
  • General Klima Yedek Parça
  • General Klima Montaj – Demontaj
  • General Klima Tamiri
  • General Klima Onarım Merkezi

Ankara General Klima Servisi  deposunda bulunan her markanın parçasını ister gelip alabilir isterseniz adresinize teslim etmemizi isteyebilirsiniz. Klimaların olmazsa olmazı bakımlarıdır.Sağlığınız için de son derece önemli olan bu işlem sizi güvenceye alırken cihazınızın da kullanım ömrünü uzatır.

Taşınma esnasında bilmediğiniz ve ustalığından emin olmadığınız kişilere klimalarınızın sökme takma işlemlerini asla yaptırmayınız.Borularınızn kırılarak , gazınızın da havaya karışarak boşa gitmesi sebebi ile montaj esnasında gereksiz yere bir sürü para ödeyebilirsiniz.

Ürününüzün zarar görme ihtimali de cabası…General klima servisi olarak tüm işlemlerinizi fazlası ile titiz ve büyük bir dikkat ile gerçekleştirmekteyiz. Çağrı merkezlerimiz aracılığı ile randevu oluşturmak için lütfen bizi arayınız.Telefonumuzu da bir köşeye kaydetmeyi unutmayınız , belki bir gün lazım olabilir. Ankara General Klima Servisi hizmetinizdedir.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir