ANKARA MİTSUBİSHİ KLİMA SERVİSİ

 

Ankara Mitsubishi Klima Servisi

Ankara Mitsubishi Klima Servisi ismi ile çalışmalarını yürüten işletmemiz bakım, montaj. Arıza giderilmesi ve yedek parça ihtiyaçlarınızı gidermek için kurulmuş, sektörün öncü ve yol gösterici firmalarındandır.

Her türlü yeniliğe açık, tam donanımlı ve sertifikalı teknisyenlerimizle klimalarınıza doğru müdahalelerde bulunarak kalıcı çözümler sunuyoruz.

Ankara Mitsubishi Klima Servisi bünyesinde kesinlikle orijinal parça kullanarak cihazınızı , paranızı ve sağlığınızı riske atmıyoruz. Yaz ayları öncesi veya eğer sık kullanıyorsanız altı ayda bir klima bakımı yaptırmanız şarttır.

Temizlenmeyen ürünlerde mikrop oluşmakta ve çalışma esnasında ortama dolarak bizleri hasta etmektedir. Montaj işlemi yaptırmadan önce de en verimli sonuca ulaşmak için mutlaka keşif yapılmalıdır.

Kullanılacak malzeme , boru mesafesi , takılacak yer tespit edilmelidir.Kullanacağınız ortama uygun olup yüksek verim elde etmek için bu işlemi ihmal etmeyiniz.

Ankara Mitsubishi Klima Servisi olarak yılda en az bir kere de gazınızın kontrol edilmesi gerektiğini belirtmek isteriz.

Ankara Mitsubishi Servisi Faaliyet Alanları

  • Ankara Mitsubishi Servisi
  • Ankara Mitsubishi Klima Servisi
  • Ankara Mitsubishi Klima Tamiri
  • Mitsubishi Klima Bakımı
  • mitsubishi Klima Montaj Demontaj İşleri
  • Mitsubishi Klima Yedek Parça
  • Mitsubishi Klima Servis Merkezi

Klima kompresör arızası oluşumunun önüne geçmek için ek kısım kadar takviye yapılmalıdır. Bu dolum işlemi en iyi soğutma işlemi yapılabilmesi için şarttır. Yer değişim işlemleriniz için de uzman kadromuz sizlere sürekli destek halındedir.

İç ünite yer değişimi dış ünite sökme takma işlemleri veya taşınma vb. Sebeplerle başka adrese nakil olacak klimalarınız için de profesyonel kadromuz emrinizdedir.

Ankara Mitsubishi Klima Servisi çatısı altındaki tam donanımlı araçlarımızdaki. Klima yedek parça stoğumuzla hiç zaman kaybı yaşatmadan işlemlerinizi birkaç saat içinde bitirerek kullanımınızın devamlılığını sağlamaktayız. Bakım ekibimiz insan sağlığına ve ortama kesinlikle zararı olmayan kimyasallarla temizlik işleminizi gerçekleştiriyor. İlk günkü performansı yakalayıp sağlıklı çalışması için klimalarınızı özenle temizliyorlar.

Arızalarınızın tespiti ve onarımı için de her an hazır bekleyen teknisyenlerimiz sıcak yaz günlerinde etkilenmemeniz için sizlere kesintisiz hizmet sunmaktadır.

Ankara Mitsubishi Klima Servisi olarak eşsiz yedek parça depomuz ile ihtiyaç duyduğunuz tüm malzemeleri temin etmenize olanak tanıyoruz. Çağrı merkezimiz vardiyalı çalıştığı için telefonun karşısında sizlere cevap verecek bir personelimiz kesin olacaktır.

En sıkıntılı dönemlerinizi hemen atlatabilmek ve  bizimle iletişim kurabilmek için lütfen telefon numaralarımızı kayıt ediniz… Ankara Mitsubishi Klima Servisi, Ankara’nın tüm bölgelerine hizmet etme kapasitesine ve donanımına sahiptir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir