ANKARA REGAL KLİMA SERVİSİ

 Ankara Regal Klima ServisiAnkara Regal Klima Servisi konusundaki uzmanlığını uzun yıllar boyu edindiği tecrübelere borçludur. İlk kurulduğumuz günden bu güne geçen uzun yıllar boyu biriktirdiğimiz deneyim ve tecrübe ile sizlere servis hizmetinin en makbulunu, en garantilisini ve en iyisini sunma imkanı tanıyoruz.

Regal marka klima cihazlarınız için her türlü işlemi firmamızın uzman personelleri vasıtası ile gerçekleştirebilirsiniz. Regal klimanın bulunduğunuz ortamı ilkbahar havasına çevirerek sizleri mutlu etmesini istiyorsanız bazı maddeleri göz önünde bulundurmanız şarttır.

Bunların başında bakım gelir. Her şeyde olduğu gibi klima ürünlerinde de her yıl tekrarlanması gereken periyodik bakım dönemleri vardır. Bu dönemi kaçırmamanızı öneririz. Aksi taktirde yeterince verimli soğuk hava alamaz ve cihazın çalışma durumunda aksaklık yaşanmasına sebebiyet verirsiniz.

Cihazınız tıkanır, toz pislik polen ve mikropla dolar. Bu istenmeyen durum da sağlık sorunlarına yol açabilir. Uygun fiyatlarla ve yarım saat gibi kısa bir sürede gerçekleşecek temizlik ve kontrol işlemleri size keyifli kaliteli ve sağlıklı bir dönem geçirmenizi sağlayacaktır. Özel ürünlerle yapacağımız bu işlem klima cihazınızın da rahat ve verimli çalışması için önemlidir. Ankara Regal Klima Servisi bu işlem için ilkbahar aylarını tavsiye ediyor.

Ankara Regal Klima Servisi Klima Nakil Ve Montaj

Ankara Regal Klima Servisi olarak taşınmalardan doğan yer değişimleri için de hizmetinizde olduğumuzu belirtmek isteriz. Sökme işlemi yapılmadan önce cihazınızın gazının kaçmaması için içine toplanması önemli ve tasarruf edeceğiniz bir detaydır. Ayrıca Regal klimalarınızın demontajı esnasında bakır borularını kırmadan sökmek aynı şekilde gereksiz masref etmenizin önüne geçecektir.

Bu sebeple işinin ehli olmayan kişilere bu işlemi yapması için görev vermeyiniz. Ucuza yapacağınızı sandığınız işlem size çok pahalıya mal olabilir. Ankara Regal Klima Servisi yaz veya kış ayları olması fark etmeksizin yılın her dönemi görev yapmaktadır.

İşlemlerinizin profesyonelce gerçekleşmesi için bize yani Ankara Regal Servisi merkez ofisine telefon açmanız yeterli olacaktır. Klima gaz sarjı, borulama, iç veya dış ünite yer değişimi, nakil ve diğer Regal klima işlemleriniz için görev başındayız. Arayınız.

Ankara Regal Klima Servisi yapılan işlemlerin ücretini kredi kartınız ile ödeyebilmeniz için pos cihazlarını devreye sokmuştur, kapınızda ve kolayca ödeme yapmanız sizin için büyük kolaylık olacaktır. Her koşulda müşterilerinin konforunu düşünen Regal rakipsiz olduğunu bir kez daha ispatlamış oldu.

Çağrı merkezimiz her an görev başındadır, randevu alabilmeniz için iki seçeneğiniz var, ya telefon açacaksınız, ya da web sitemiz üzerinden randevu alacaksınız. Dilediğiniz gibi bize ulaşarak kaydınızı birakınız. Ne kadar doğru bir karar verdiğinizi anlayacaksınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir