ANKARA SEG KLİMA SERVİSİ

88Ankara Seg Klima Servisi, tamiratlarında teknolojik çalışmaları her zaman ön planda tutmuştur. Sektördeki gelişmeleri hep mercek altına alarak çağın gerisinde kalmamaya, rakipleri ile arasının kapanmamaısna ve liderliğini devam ettirmeye özen göstermektedir.

Seg Markasına güvenen ve satın alım tercihlerini yoğun olaraka markamıza yoğunlaştıran Ankara halkına servis konusunda her zaman zangin alternatifler sunmaktadır. Seg klima tamiri konusunda yetenekli ve deneyimli ekipleri ile yaz veya kış ayları fak etmeksizin görev yapmaktadır. 

Ankara Seg Servisi montaj aşamasını en verimli şekilde sonlandıran, borulama, elektrik enerjisi için kablolama, bakır boru çekimini ve diğer işlemleri usta ekipleri ile sorunsuz halletmektedir. Gaz dolumu ve bakım gibi işlerde de Seg servisleri her zaman sizlerin yanındadır.

Ankara Seg klima servisi parça konusunda da tüm önlemlerini almış ve bu iş için Ankara ilimizin belirli noktalarında depolar oluşturmuştur. Mobilize ekipleri de çağrılarınıza hızır gibi yetişmek için 24 saat görev yapmaktadır.

Su damlatan, soğutmayan veya sıcak hava ihtiyacınızı yeterince karşılamayan ya da hiç çalışmayan klima ünitelerinizi ilk etapta gözden geçirip arıza tespitinde bulunarak gözetimimiz altına alıyoruz. Sonrasında ise onayınız doğrultusunda tamirat aşamasına geçerek ilk günkü performansına ulaşmasını sağlıyoruz. Ankara Seg Klima Servisi personelleri sıcak günlerinizin bahar havası tadında geçmesi için ellerinden gelen tüm gayreti göstermektedir.

Ankara Seg Servisi adres kayıt birimi sabahın erken saatlerinden gece geç vakitlere kadar sizlerden gelecek telefonları karşılamak için çalışmaktadır. Her türlü sorununuzu buraya aktarabilirsiniz. Klima tamir veya bakım işlemleriniz için uyguz saatlerinize randevu yazdırabilirsiniz. Seg markasını severek kullanan müşterilerimizin her zaman yanında olacağımızı özellikle belirtmek isteriz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir