ANKARA VESTEL KLİMA SERVİSİ

 

Ankara Vestel Klima Servisi

Ankara Vestel Klima Servisi isimli işletmemiz sektörde geçirmiş olduğu 20 yılın deneyimini işlerine yansıtan, prensipli, kaliteli ve tecrübeli bir firmadır.

Vestel klima ürünleri geniş seçeneğe sahiptir. Her bütçeye, her keseye uyacak bir model mutlaka satış mağazalarımızda bulunmaktadır.

Ev ve iş yerlerinizde kullanmak için duvar tip split klima veya tavan tipi klimalar bulunmaktadır. Merkezi sistem ısıtma soğutma ve havalandırma işlevi gören VRF klima modelleri de Vestel bünyesinde bulunmaktadır.

Vestel Klima Servisi klasik çalışma yöntemlerinin dışında görev yapmaktadır. Her türlü arıza tespit ve tamir işlemlerimiz modern cihazların yardımı ile yapılmaktadır. Gaz kaçak kontrolü, elektronik arıza tespiti gibi çalışmalar gerekli makineler vasıtası ile yapılmaktadır.

Ankara Vestel Servisi olarak merkez mahallelerin dışında da mobil araçlarımızla rutin kontrol ve tamiratlarımızı yapmaktayız. 8 saatlik vardiyalarla çalışan personellerimiz sabah erken saatlerden itibaren görev başında bulunmakta ve gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam etmektedir.

Klima ile ilgili tüm sorularınız için merkez ofisimizde bulunan teknikerlerimiz sizlere destek olmkta ve sorularınızı cevaplamaktadır.

Vestel klima ürünlerinde gaz dolumu kompresörün arızalanmaması ve kaliteli soğuk hava akışı için önemlidir. Piyasada çin malı malzemeler cirit atmaktadır. Asla bu ürünleri cihazınıza tatbik ettirmeyiniz. Faydadan çok zarar sağlayan bu uygulamalar klima cihazlarınızı çöpe atmanıza bile sebep olur.

Bu konuda Ankara Vestel Klima Servisi ile iletişime geçmek fayda sağlayacaktır. Teknisyenlerimiz tamamen orjinal ve cihazınızında kullanması gereken gazı ilave ederek sorununuzu giderecek ve saat gibi çalışmasını sağlayacaktır.

Gaz ölçümleri göz kararı değil manometre vasıtası ile yapılmalıdır. Eksik olan gazın cihazınıza zarar vermesi kaçınılmaz olduğu gibi fazla basılan gaz da kompresöre zarar vererek arızaya sebep olacaktır.

Klima bakımı başta olmak üzere arıza giderilmesi, demontaj – montaj  ve gaz dolumu vb. İşlerinizi en hassas ve titizlikle yerine getirerek memnuniyetinizi kazanmayı amaçlamaktadır.

Gezici mobil ekiplerimizle Ankara Vestel Klima Servisi olarak Ankara’nın her noktasına tamir hizmeti götürerek  müşterilerimizin mağduriyetini gideriyoruz. Ve yaptığımız işlemlerle de sorunlarınızı en kalıcı şekilde sona erdiriyoruz.

Yedek parça kullanımında kesinlikle orijinal malzeme takmaya dikkat ederek cihazınızı koruma altına alıyoruz. Ve çalışma performansını en üst seviyede sürdürmesini sağlıyoruz.

Ekonomik fiyatlarımızla da dikkat çekerek bütcenize yük getirmeden tüm işlemlerinizi kolayca hallemekteyiz. Personellerimiz seçkin kişilerden oluşmakta ve sürekli eğitime tabi tutulmaktadırlar. Sektördeki yenilikleri bünyelerine katmakta ve en doğru tamiratı yapmaktadırlar.

Gereksiz yere malzeme ve parça kullanımı asla yapılmamaktadır ve onayınız olmadan kesinlikle tamir işleminiz başlatılmamaktadır.

Maddiyatı değil hizmet kalitesini ön planda tutan anlayışımız sayesinde sürekli tercih edilen bir servis olageldik. “Biz kalitemizi ortaya koyalım, müşteri bunun farkında olacaktır” anlayışıyla hep en iyisini yapmaya çalıştık.

En iyi orijinal yedek parça, en iyi personeller, en iyi üslup. Cihazlarınızı servisimize emanet ederken aklınızda en ufak bir şüphe olmasın.

  • Ankara Vestel Servisi
  • Ankara Vestel Klima Servisi
  • Vestel Klima Montajı
  • Vestel Klima Bakımı
  • Vestel Klima Yedek Parça
  • Vestel Klima Servis Merkezi

Ankara Vestel Klima Servisi olarak rakiplerimize fark attığımız bir başka konu da yedek parçalarımıza vermiş olduğumuz 1 yıl garantidir.

Diğer firmalarda rastlayamayacağınız bu işlem bütcenizi koruma altına almakta ve fuzuli yere para harcamanızın önüne geçmektedir.

Ankara Vestel Klima Servisi çağrı merkezimizden alacağınız randevuya isatinaden anında adresinize yönlendirilecek olan ekiplerimiz mobil araçları ile en kısa zaman diliminde yanınızda olacak. Ve şikayetci olduğunuz konu için çalışma başlatacaktır.

Geniş yedek parça stoğumuz ile de sizleri bekletmeye gerek kalmadan arızanızı hemen çözebilme kabiliyetinize sahibiz. Seçkin hizmetlerimizden faydalanmak için  Ankara Vestel Klima Servisi çağrı merkezimiz bir telefonunuzu beklemektedir..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir