ANKARA YORK KLİMA SERVİSİ

 

Ankara York Klima ServisiAnkara York Klima Servisi markalaşma yolunda büyük adımlar atarak uzun bir mesafe kat etmiştir. Teknik ekiplerimiz vasıtası ile Ankaranın tüm ilçe ve mahallelerine servis götürerek sizleri mağduriyetlerinizden kısa süreler içinde kurtarmaktayız.

Sıcak yaz günlerinde evlerimizin ve iş yerlerimizin değişmez ürünleri olan klimalarımızın sağlıklı çalışabilmesi için bakıma ihtiyacı olduğunu asla unutmayınız.

Performans kaybı göstererek çalışması zayıflayan , koku yapan , su damlatan ve soğuk havayı istediğiniz seviyede vermeyen cihazınızın bakım zamanı gelmiş demektir. Hiç vakit kaybetmeden Ankara York Klima Servisi ni arayarak randevu alınız ve profesyonel ekiplerimizin kusursuz müdahaleler yapması için yanınıza gelmesini bekleyiniz.

Tamir ve Bakım departmanlarımız sizleri içinde bulunduğunuz zor durumdan bir an önce kurtarmak için görevlerini layıkı ile yaparak başarılı çalışmalara imza atmaktadır.Klimanın ömrünün uzun olmasını sağlayan en büyük etken bakımdır.Bu sizin de sağlığınız için önemlidir.

Cihazınızın filitrelerinde üreyen bakteriler solunun yolu ile çalıştırma esnasında sizinle temas edecek ve sağlık sorunları yaşamanıza neden olacaktır.Bu olumsuzlukların önüne kimyasal bakım ile geçilebilir.Maliyeti oldukca düşük olan bu işlem hayati önem arz etmektedir.

  • Ankara York Servisi
  • Ankara York Klima Servisi
  • York Klima Bakımı
  • York Klima Tamiri
  • York Klima Yedek Parça
  • York Klima Montaj – Demontaj İşleri
  • York Klima Onarım Merkezi

Ankara York Klima Servisi yedek parça stoğu ile de sizlerin tüm ihtiyacını karşılayacak kapasitededir.Hangi malzemeye ihtiyacınız olursa olsun bizden temin edebilirsiniz. Görevli arkadaşlarımız erzu ettğiniz taktirde adresinize de bırakabilirler.Arıza durumlarınızda da bizimle iletişime geçip yardım alabilirsiniz.

Aynı şekilde demontaj ve montaj birimimiz tüm çalışmalarını sizleri mutlu etmek adına yapmaktadır.Ankara York Klima Servisi randevu usulü ile çalışmasına rağmen acil durmlarınız için nöbetci ekip bulundurmaktadır.

Sabah erken saatlerden gece geç vakitlere kadar cevap alabileceğiniz çağrı merkezimiz telefonda destek vermekte , gerek duyulması halinde de adresinize hemen ekip sevk etmektedir. Kapınzda kredi kartınızla işlem ücreti ödeyebilmeniz için mobil pos cihazlarımızı tüm araçlarımıza yerleştirdik.

Nakit para taşıma mecburiyetinizi de ortadan kaldırarak sizlere büyük kolaylık sağladık. Kusursuz hizmetlerimizden faydalanmak isterseniz Ankara York Klima servisi merkez numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir