Çankaya Klima Servisi

 

Çankaya Klima ServisiÇankaya bölgesinin tamamına ve çevre ilçelere de servis hizmeti veren ,klimalarınızda oluşan arızalar için veya bakım onarım yer değişim işlemlerinizi gerçekleştirmeye tam kodro, tam donanım ile hizmet veren Çankaya Klima Servisi yaptığı işlere 1 yıl garanti vererek yüzünüzü güldürmeye devam ediyor.

Su akıtan, sesli çalışan, yeterince soğtmayan cihazlarınız başta olmak üzere arıza ve yer değişim hizmetlerini de kusursuz bir şekilde yerine getiren firmamız yaptığı işlerle isminden söz ettirmekte ve Çankaya halkının takdirini kazanmaktadır.

Taşınma sebebi ile sökülmesi gereken cihazınız mı var..Endişe etmeyin,bizi arayarak randevu almanız yeterli olacaktır. Tecrübesi kişilere sökme takma işlemi yaptırarak ciazınıza ye diğer malzemelere zarar verdirmeyin.

Uzman ekiplerimizin sökme takma işlemi yapması ile gereksiz masraftan kurtulursunuz. Bakır borularınızı eğmeden, sistem içindeki gazı boşaltmadan veya kaçırmadan cihazın plastik aksamını kırmadan çizmeden yapılacak sökme işlemi ile tekrar montaj esnasında bu parçalara ekstra ücret ödemeyerek tasarruf edersiniz ve gereksiz ödemeden kurtulursunuz.

Aynı parçaları kullanacak olan ekibimiz montaj faturanızın yükselmesine engel olur. Yazlık periyodik bakımlarınız için de bizi arayarak randevu alanilirsiniz. Çankaya Klima Servisi her an göreve hazırdır. Ankara nın neresinde olursanız olun destek alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir