Çayyolu Klima Servisi

 

Çayyolu Klima ServisiÇayyolu bölgesinde klima arızası olduğunda ilk akla gelen firma Çayyolu Klima Servisi ismi ile siz değerli Çayyolu sakinlerine hizmet veren işletmemizin olması bizleri gururlandırmaktadır.

Eğitimli personelleri ile arıza , bakım , onarım ve sökme takma işleriniz için haftanın 7 günü servis hizmeti vermekteyiz. Yedek parça stoğumuz, profesyonel teknik ekiplerimiz ve donanımlı araçlarımızla arıza ve diğer işlerinize anında müdahalede bulunarak sizi müşkül durumdan kurtaran ,verdiği servis hizmetleri ile yüzünüzü güldüren ve bunları yaparken en hızlı hizmeti sunan bir servis olamktan da mutluluk duymaktayız.

Klima seçimini doğru yapmanız gerektiğini unutmamalısınız.Ortamı ısıtmak veya soğutmak için kullanacağınız cihaz kurulmadan önce mutlaka keşif yapılarak en doğru klima seçilmelidir. Çayyolu Klima Servisi bu konuda tüm imkanlarını seferber ederek sizlere doğru klima seçimi konusunda tam destek olmaktadır.

.Düşük enerji sarfiyatı ile son yıllarda hem soğutma , hem de ısıtma işleriniz için kullanmakta olduğunuz cihazlarınızın bakıma ihtiyaç duyduğunu da unutmamakta fayda var. Bakımsız cihazlar mikrop saçtığı için sizi hastalandırır.

Sağlığınız olumsuz etkilenir ve bunun yanı sıra cihazınızda da arıza oluşur..Sağlıklı kullanım ve uzun ömürlü cihazlar için yılda 2 defa bakım yaptırınız. Çayyolu Klima Servisi saat sorunu olmaksızın günün her saati tüm Ankara için görev başındadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir