Çukurambar Klima Servisi

 

Çukurambar Klima ServisiÇukurambar Klima Servisi yeni gelişen bölgenin en eski klima tamir & bakım servisidir.

Sıcak yaz aylarının kurtarıcılarıdır klimalar. Bulunduğumuz ortamı soğutması ile birlikte kış günlerinde ısıtma amaçlı da kullanabilmektedir.

Çukurambar Klima Servisi olarak eşşiz yedek parça stoğumuzla bütün arızalarınıza anında müdahale ederek eksiklerinizi aynı gün çözüme kavuşturuyoruz.

Sadece arızalarınızı tamir ettirmek için değil , bakım ve montaj – demontaj işleriniz için de bize başvurabilirsiniz. Klima montajınızı yaptırmadan önce kullanılacak ortamda keşif yapılması önemlidir.

Uzman kişilerin yapacağı ölçümlerle kullanılacak yere en uygun ve yüksek verim sağlayacak cihaz seçilmelidir. Ancak bu sayede istediğiniz konforu yakalayabilirsiniz. Ayrıca gereksiz enerji sarfiyatınızın da önüne bu ölçümlerle geçebilirsiniz.

Klimanın montaj yapılacağı yer , güneş alma durumu, boru mesafesi gibi kriterler de göz önünde bulundurularak buna uygun işlem yapılmalıdır. Su damlatan, düşük performan gösteren veya hiç çalışmayan ürünleriniz için Çukurambar Klima Servisi isimli firmamızın destek hizmetlerinden 365 gün yararlanabilirsiniz.

Çukurambar Klima Servisi isimli merkezimizden randevu alarak işlemlerinizin güven içinde yapılası için ilk adımı atabilirsiniz.Sizlere mükemmel hizmeti sunmaktan mutluluk duyacağız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir