Dikmen Klima Servisi

 

Dikmen Klima ServisiDikmen bölgesinin klima arızaları için kurulmuş olan Dikmen Klima Servisi isimli şirketimiz Dikmen semtinin yanı sıra çevre semtlere de hizmet vererek arızalarınıza etkin çözümler sunmaktadır.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan , güler yüzlü hizmetleri ile takdir toplayan personellerimiz sorunlarınıza kesin çözümler sunarak arızanızın tekrarlanmasının önüne geçerler.

Her yıl eğitime tabi tutulan elemanlarımız gelişen teknolojiyi yakından takip ederek tamirat konusunda sürekli kendilerini geliştiriler.

Bu sayede arızalarınızı en kısa sürede ve sonuç odaklı gerçekleştirirler. Su akıtan , soğutmayan, sesli çalışan klimalarınız için servis desteğimizden haftanın 7 günü faydalanabilirsiniz.

Pazar günleri dahil servis hizmetlerini kesintisiz gerçekleştiren Dikmen Klima Servisi Arızalarınız için sürekli desteğini gösterme gayretindedir. Orjinal yedek parça stoğu ile yaplan işlere 1 yıl garanti vermekle birlikte tekrarlanan arızalarınız için de 12 ay ücret almadan tamiratınızı gerçekleştirmektedir.

Kapıda pos cihazı ile ödeme seçeneği de sunan işletmemiz size bir telefon kadar yakındır. Lütfen Ankara Merkezimizden randevu alınız. Dikmen Klima Servisi çağrı merkezi 24 saat görev yaparak sizin rahatınızın ve konfounuzun kesintisiz olarak devamlılığını sağlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir