Emek Klima Servisi

 

Emek Klima ServisiKlima servisi denilince ilk akla gelen Emek Klima Servisidir.

Yapmış olduğu başarılı işlerle bu güne kadar adından sıkca söz ettiren servisimiz,titiz ve itinalı tamiratları ile sektörün öncü firmalarının başında gelmektedir.

Bakım, gaz dolum işlemi, tamirat ve montaj – demontaj işleriniz için güvenle tercih edeceğiniz işletmemiz prnsiplerinden asla ödün vermeyen bir yapıya sahiptir. Önceliğimiz her zaman siz değerli Ankara ‘lı müşterilerimizin olmuştur.

Sizi memnun etmek asli görevimizdir. Tamirat işlemlerinde kalifiye eleman çalıştırarak işi hiç bir zaman şansa bırakmayıp en doğru onarımı gerçekleştirmekteyiz. Yaz aylarında klima kullanımımız yoğunlaşır.

Cihazlarımız düşük performans göstererek sizi memnun etmeyebilir. İşte o anlarınızda imdadınıza yetişecek olan ekiplerimiz sorunları kökünden halledecektir. Böylelikle sizler de güven içinde ürününüzü kullanabileceksiniz.

Geniş sevis ağımız ile Ankara Emek bölgesi ve çevresinin tüm ihtiyaçları için yılın 365 günü hizmetlerimizi aralıksız sürdürmekteyiz.

Çağrı merkezimiz sizlerden gelecek olan randevu taleplerini beklemektedir.. Emek Klima Servisi ‘ni aramaktan çekinmeyiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir