Etimesgut Klima Servisi

 

Etimesgut Klima ServisiEtimesgut Klima Servisi olarak siz değerli müşterilerimize önemle hatırlatmak isteriz ki; klima Seçimi önemlidir.

Kullanılacak ortan, metrekare, odanın cephesi, güneş alma durumu göz önünde bulundurulup, klimanın kapasitesi ona göre seçilmelider.

Çok yüksek veya düşük kapasileli cihazlardan doğru sonucu alamazsınız. Piyasada üretim yapan bir çok firma bulunmaktadır. Bunların da ürün çeşitleri oldukca fazladır.

Kalite farkına göre fiyatları değişen bu cihazların arasında ihtiyacımız olan en uygun klimayı bulmak için detaylı araştırma yapmalıyız.

Bir de satıcılardan yardım istememiz doğru olacaktır. Gerekli keşfin yapılıp  uygun kullanım için cihaz seçtikten sonra satın alma işlemini gerçekleştirmeliyiz. Etimesgut Klima Servisi olarak bizim görevimiz satış sonrası servis işlerini yürütmektir.

Arıza bakım montaj ve demontaj sorunlarınız için firmamızın desteğini isteyebilirsiniz. Donanımlı ve işinin ehli personellerimiz yılın 365 günü Ankara da hizmet vererek en doğru sonucu sunmaktadırlar. Telefon veya mesaj yolu ile iletişime geçerek servis hizmetlerimizden kesintisiz yararlanabiirsiniz. Etimesgut Klima Servisi her an emrinizdedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir