Etlik Klima Servisi

 

Etlik Klima ServisiEtlik Klima Servisi sektörde önemli işler başarmış, tüm yatırımını müşterilerinin memnuniyeti için yapmış, kaliteli ve displinli çalışmaya önem veren seçkin firmalardandır.

Klima bakım işiniz mi var ?  Cihazınız çalışmıyor mu ? İç ünitenizden veya dış ünitenizden su mu damlatıyor.?

Veya hiç bir reaksiyon göstermeyip çalışma işlemi yapmıyor mu ?  İşte tam bu esnada bizi arayarak kayıt oluşturup onarım hizmeti çin destek isteyebilirsiniz.

Sizlere en hızlı servis olmamızın ayrıcalıklarını sunarak anında müdahale imkanı tanıyacağız. Etlik Klima Servisi olarak ihtiyaç duyduğunuz her an bir telefonla ulaşabileceğiniz ekiplerimizin kusursuz servis anlayışı ve profesyonel müdahaleleri ile klimanızı hemen faaliyete geçirerek kullanımınıza sunacağız.

Ekonomik servis hizmeti anlayışımızla bütcenizi sarsmadan ve en doğru müdahaleyi yaparak yüzünüzü güldürmeyi amaç edinen servisimiz tüm yaptığı işlemler için de 1 yıl garanti veriyor.

Etlik Klima Servisi olarak Etlik bölgesinde  demontaj ve montaj birimlerimizle de yer değiştirme, taşınma veya sadece sökme işleriniz için de bizimle temasa geçebilirsiniz. Sizlere hizmet etmekten mutluluk duyacağız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir