Keçiören Klima Servisi

 

Keçiören Klima ServisiKeçiören Klima Servisi her türlü beklentinizi en iyi şekilde karşılıyacak yapısı ile tüm klima bakım ve monta işleriniz için ayrıcalıklı hizmet vermektedir.

Klimalarınızı yaz aylarına girmeden hemen önce temizlettirmelisiniz. Kimyasal bakım yapılan cihazlarınız mikroplardan arındırılacağı için soluduğunuz hava sağlıklı olur.

Cihazınızın filitrelerinde biriken toz mikrop ve bakteriler burada üreyerek ürünün kullanıma geçmesi ile birlikte bulunduğunuz ortama yayılır.

Bu havayı teneffüs ederek vücüdumuza alacağımız mikroplar bizi hasta ederek çesitli sağlık sorunlarına yol açarlar. Böyle olumsuzluklar yaşayıp sağlığımızdan olmamak için yaz aylarına girmeden önce klimalarımızı mutlaka elden geçirtmeliyiz.

Lejyoner mikrobu diye adlandırdığımız bir bakteri klimalarımızda barınır. Ciğer hastalıklarına yol açan bu mikrop sonucu ağır olan sağlık sorunlarına yol açar. Düşük ücretlerle yaptıracağınız ilaçlama ve bakım işlemleri ile bu tür olumsuzlukların önüne geçebilirsiniz.

Keçiören klima servisi tüm sorunlarınız için pazar günleri de dahil olmak üzere hizmet vermektedir. Lütfen Keçiören Merkezimizden  randevu alınız. Emin olunuz ki görev alacak olan personellerimiz sizlere en hızlı şekilde ulaşarak monta, bakım ve temizlik gibi ihtiyaç duyduğunuz işlerinizi en kısa sürede tamamlayacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir