Kızılay Klima Servisi

 

Kızılay Klima ServisiKızılay Klima Servisi yaz aylarında sıklıkla kullandığımız cihazlarınızı her sene mevsim öncesi bakımdan geçirtmenizi ve güvenli kullanınımınızı sağlamayı önermektedir.

Klima kullanımı bilgi ister, deneyim ister. Çalıştırmadan önce bakım ister. Kullanıma başlamadan önce tüm bakımlarını yaptıracağınız ürün sizlere hiçbir sorun çıkartmadan çalışır ve yüksek performans gösterir.

Kızılay Klima Servisi bakım, onarım montaj ve demontaj işleriniz için 365 gün servis hizmeti sunmaktadır. Kaliteli hizmetin Ankaradaki tek adresi olan işletmemiz bu güne kadar edindiği tecrübeleri işine yansıtarak kusursuz tamir hizmeti sunmaktadır.

Eşsiz yedek parça stoğu ile problemlerinize sizleri mağdur etmeden , bekleme ihtiyacı duymadan müdahale edebilmekteyiz Sıcak günlerde bir saat beklemenin bile uzun bir zaman sayılacağını göz önünde bulundurarak Kızılay Klima Servisi olarak elimizden gelen en hızlı şekilde sorunlarınızı çözüyoruz.

Yaptığımız işler firma bünyemizde 1 yıl garantilidir.Aynı arızanın tekrarlaması halinde hiçbir ücret ödemenize gerek kalmadan işleminizi tekrarlıyoruz. Kızılay bölgesi ve civar semtlere ulaşabilmek için ekip sayımızı sürede yeterli tutarak aynı gün içinde tamirat işleminizi bitiriyoruz.

Uygun fiyatlı onarımlarımızdan yararlanabilmek için lütfen çağrı merkezimizi arayarak kayıt oluşturunuz.Sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız. Kızılay Klima Servisi her zaman emrinizdedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir