Yenimahalle Klima Servisi

 

Yenimahalle Klima ServisiYenimahalle bölgesinin köklü kuruluşlarından olan Yenimahalle Klima Servisi yüksek standartlı servis hizmetleri sunmaktan mutluluk duyar.

Eskiden klima cihazları sadece soğuma özelliğine sahipti.Artık üretimi yapılan ürünler hem soğutma hem de ısıtma işlemi yapmaktadırlar. Yeni nesil cihazlar düşük enerji tüketimi ile de dikkat çekmektedirler.

Bu sayede yaygın kullanım alanına kavuşmuşlardır. Evlerimizde iş yerlerimizde yazlıklarda okullarda kreşlerde hastanede ve daha pek çok yerde klima kullanımı yaygınlaşmıştır.İşte tam bu noktada arıza açan cihazlar için ya da sökme takma – yer değişim işlemi ve bakım işlemi gerçekleştirmek için servise ihtiyaç duyulmaktadır.

Yenimahalle Klima Servisi olarak bu ihtiyacı karşılamak amacı ile  kurulan firmamız yılların verdiği tecrübe ile sorunlarınıza etkin şekilde yardımcı olmaktadır.

Eğitimli personellerimizle sorunlarınıza kalıcı çözümler getirmek için elimizden gelen gayreti göstermekteyiz. Her türlü klima sorununuz için Yenimahalle Klima Servisi  isimli merkezimizi arayarak Ankara nın tüm bölgeleri için randevu alabilirsiniz.

Yenimahalle Klima Servisi orjinal parça stoğu ile klima cihazınızın değişimi gereken tüm malzemelerini, uygun fiyatlarla ve doğru müdahalelerle çözmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir